Відбулося засіданні комісії з питань погашення податкового боргу

DSC_010720 вересня відбулося засіданні комісії з питань погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств-боржників, комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення, пенсій та інших соціальних виплат) та комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

На засідання були запрошені керівники та бухгалтери бюджетної сфери району, у яких в липні місяці (згідно поданої звітності із ЄСВ) застрахованим особам було нараховано заробітну плату нижчу законодавчо встановленого розміру. Всі керівники надали пояснення по даному факту.

DSC_0109Також на засіданні комісії головний державний інспектор праці управління Держпраці у Хмельницькій області Боднар Г. О. ознайомив присутніх з змінами в процедурі здійснення Управлінням державного контролю за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, яке визначено Порядком здійснення державного контролю , що затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295,яка набрала чинність з 16.05.2017 року.

Зокрема, в п.4 Порядку передбачено, що порядок складання та форми акта, довідки, припису, вимоги визначаються Міністерством соціальної політики України. На даний час Міністерством  не затверджено порядок складання та форми акта, довідок, припису, тому посадові особи Управління тимчасово з об’єктивних причин не вправі провести інспекційне відвідування підприємств та організацій.