Підвищують кваліфікацію оператори котельні

08 оператори2Як і у минулі роки, служба зайнятості активно співпрацює з комунальними службами району, допомагаючи заповнити вакансії кваліфікованими робітниками з числа безробітних громадян. Одним із завдань є організація своєчасного та якісного навчання безробітних, які залучатимуться до роботи в опалювальний сезон.

Відповідно до замовлень роботодавців зі сфери освіти, медицини, культури, сільського господарства та промисловості до початку опалювального сезону організовано підготовку та підвищення кваліфікації 85 операторів котелень на газовому та твердому паливі.

Протягом вересня-жовтня 2017 року Кам’янець-Подільським районним центром зайнятості проводиться професійне навчання на базі Хмельницького обласного навчально-курсового комбінату для сезонних працівників, які перебувають на обліку в службі зайнятості за навчальною програмою «Будова і безпечна експлуатація парових та водогрійних котлів». Слухачі підвищують свою обізнаність в питаннях охорони праці, дотриманні технологічного процесу на робочому місці, створення безпечних умов праці та засобів захисту для запобігання травматизму, дізнаються про нові енергозберігаючі технології в галузі теплопостачання.

Після завершення навчання, з початком опалювального сезону всі безробітні  будуть працевлаштовані згідно укладених договорів.

Завдяки вчасній та якісній підготовці операторів котелень за направленням центру зайнятості, котельні Кам’янець-Подільського  району будуть забезпечені кваліфікованими робітниками.