Державна служба зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.
Протягом січня-серпня 2017 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 787 роботодавців.
З початку року, 282 роботодавці подали до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості 814 вакансій, що на 63 більше, ніж у січні-серпні 2016 року. 
Ситуація на ринку праці району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, офіціант, охоронник); робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин; кваліфікованих робітників з інструментом (тракторист-машиніст с/г виробництва, тракторист, водій, столяр, слюсар-ремонтник, швачка). Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.
Середня заробітна плата на 1 вакансію становила 3578,10 грн. Найвищий рівень заробітної плати пропонували на ПАТ “ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ” (заступник директора), ТОВ «МАГНУМ» (водій автотранспортних засобів, вагар), ТОВ «ЕКОФОТУРЕ-ПЛЮС» (менеджер (управитель) із збуту.
Найбільшу кількість вакансій подавали: ТОВ “ПРОМТЕХНТРАНС” – 106 вакансії, ФІЛІЯ “КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА” ТзОВ СГП НІБУЛОН – 52 вакансії, ФІЛІЯ “ПТАХОФАБРИКА “АВІС” ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “АГРОХОЛДИНГ АВАНГАРД” – 39 вакансій, ФІЛІЯ “МРІЯ” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА “НІБУЛОН” – 22 вакансії.
За сприяння служби зайнятості отримали роботу 720 осіб, з них 522 особи з числа безробітного населення. На нові робочі місця працевлаштовано 5 безробітних з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 3 роботодавцям.
З початку року на громадські та інші роботи тимчасового характеру Кам’янець-Подільським районним центром зайнятості працевлаштовано 309 осіб з числа безробітних. Так, 4 сільських ради організували громадські роботи для 18 осіб з числа безробітних і на такі цілі з місцевого бюджету та Фонду використано по 18,1 тис. грн. (Грушківська, Крушанівська, Довжоцька та Слобідсько-Рихтівська сільські ради). У роботах тимчасового характеру прийняли участь 291 особа з числа безробітних. Тимчасові роботи організували 16 підприємств.
Разом із тим, роботодавець є активним учасником різноманітних заходів служби зайнятості, зокрема, засідань круглих столів, ярмарок та міні-ярмарок вакансій, презентацій професій, ярмарок професій, презентацій роботодавців, семінарів тощо.
До відома: актуальними на початок вересня 2017 року залишалось 11 вакансій. Серед них вакансії продавців, підсобних робітників, водіїв автотранспортних засобів.
Інформацію підготував відділ організації надання послуг роботодавцям Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості
Довідки за тел.: 9-12-40, 3-38-56 (відділ надання послуг роботодавцям, відділ надання соціальних послуг)