ФУТБОЛ

 Без названияУ чемпіонатах району з футболу 2000-2017 років взяло участь 73 команди, з них 47 – у вищій. По завершенні чемпіонату району 2017 року з футболу велика турнірна таблиця у вищій лізі набула наступного вигляду:

Учасниками чемпіонатів району у І та ІІ лігах було 26 команд: «Колос» (Грушка), «Орбіта» (Чабанівка), «Старт» (Залісся-2), «Збруч» (Кізя), «Юність» (Лисогірка), «Мрія» (Сокіл), «Камелот» (Руда), «Олімпікус» (Кадиївці), ПТУ (Зіньківці) команди ДЮСШ з Нігина, Кам’янки, Кульчїївців, «Олімп» (Кам-Под), ДЮСШ №2 (Кам’янець-Подільський), «Енергія» (Кам’янець-Подільський), «Кармалюк-2» (Гуменці), «Товтри-2» (Нігин), «Спартак» (Колибаївка), «Азимут» (Фурманівка), «Брага» (Брага) , «Чугор» (Гута Чугорська), ЗМІ (Кам’янець – Подільський), «Лотос» (Баговиця), ФК «Шутнівці» (Шутнівці). «Торнадо» (Княгинин), «Ред Бул» (Островчани).

 

Команди

Т

І

В

Н

П

М

О

1

«Товтри»(Нігин)

18

286

202

35

54

868:455

614

2

«Октава» (Сл.Рихтівськ)

11

201

124

24

49

548:256

395

3

«Метеор» (Колибаївка)

9

154

89

29

46

349:280

286

4

«Олімп» (Кульчиївці)

10

162

79

18

65

403:300

255

5

«Астра» (Шутнівці)

8

137

70

20

47

300:216

224

6

«Замок» (Панівці)

10

168

67

22

79

361:377

223

7

«Кристал» (Голосків)

8

104

62

10

32

265:221

196

8

«Дністер»(СтУшиця)

9

133

50

20

62

242:273

170

9

«Атланта» ( Гаврилівці )

4

76

45

14

18

161:100

148

10

«Левада» (Довжок)

6

76

47

5

24

206:138

146

11

«Рус-сич» ( Калачківці )

4

76

43

10

23

202:131

139

12 «Зоря» (Подільське)

5

84

44

6

34

193:104

138

13

«Колос»(Сл.Кульчиєвец)

9

104

36

13

55

186:142

121

14

«Факел»(Кадиївці)

9

146

28

15

103

151:353

99

15

«Кармалюк» (Гуменці)

4

74

27

6

40

191:232

87

16

«Вікторія» (Залісся-1)

5

100

22

20

58

133:248

86

17

«Астра» ( В Слобода )

5

72

27

2

43

124:143

83

18

«Квадро» ( Нефедівці )

3

68

22

9

37

108:153

75

19

«Орбіта»(Кам’янка)

3

41

21

6

14

115:80

69

20

«Колос» (Оринин)

7

98

19

9

70

102:256

65

21

РВ УМВСУ

2

22

14

3

5

67:37

45

22

ВІІ (Кам-Под)

2

30

13

3

14

55:63

42

23

«Олімпік» (Сл. Гуменец)

3

28

13

3

12

76:58

42

24

«Жванчик» (Рихта)

3

46

11

9

26

50:83

42

25

«Мрія» (Китайгород)

2

24

13

2

9

64-38

41

26

«Маяк» (Ходоровці)

2

28

13

2

13

74:66

41

27

«Олімпік» (Думанів)

2

20

13

1

6

63-43

40

28

«Іскра 2007» (Пудлівці)

6

80

11

6

63

94:287

39

29

«Фора» ( Залісся-2 )

1

24

12

2

10

53:53

38

30

ДЮСШ «Колос» (Нігин)

2

27

8

2

17

49:82

26

31

«Дністер» (Жванець)

3

34

7

1

26

32:88

25

32

«Титан» (Крушанівка)

2

18

7

3

8

39-36

24

33

«Нібулон» (Привороття)

1

10

7

0

3

37-11

21

34

«Тріумф» (Островчани)

1

8

6

0

2

35-19

18

35

ПТУ №6 (Кам-Под)

1

11

5

2

4

23:17

17

36

«Імпульс» (Кам-Под)

1

16

5

1

10

35:53

16

37

«Фортуна» (Кам-Под)

1

12

5

0

7

39-28

15

38

«Под. товтри» (Вербка)

2

20

5

0

15

29:73

15

39

«Ортодокс» (Кам-Под.)

2

18

3

1

14

21-78

10

40

«Поділля» (Ульянівка)

2

18

2

2

14

17-74

8

41

«Лотос» (Кам-Под)

1

8

2

1

5

15-25

7

42

«ХХ Star» (Нігин)

1

8

2

1

5

18-29

7

43

«Колос» (Княжпіль)

2

18

2

1

15

13-76

7

44

«Нива» (Калиня)

1

8

1

3

4

9-21

6

45

«ФК Устя» (Устя)

1

8

1

0

7

8-30

3

46

«Гірник» (Сахкамінь)

1

10

0

2

8

10-44

2

47

«Нива» (Грушка)

1

8

0

0

8

4:57

0