Подорож у світ професій разом з службою зайнятості

Подорож у світ професій«Подорожуймо разом у світі професій» – під таким гаслом 24 жовтня відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді, який проходив у новому форматі: презентація навчальних закладів шляхом проведення майстер-класів та  інтерактивної гри «Подорож у світ професій».

Організаторами заходу виступили районний та міський центри зайнятості, відділ освіти РДА,  національний університет імені І.Огієнка.

Його мета надання допомоги у професійному самовизначенні учнів-старшокласників міста та району.

Свої освітні послуги презентували більше  20 навчальних закладів Хмельницької області.

Родзинкою зустрічі став інтерактивний захід для молоді змагально-мотиваційного характеру «Подорож у світ професій». Під час гри учасники  пізнавали особливості різноманітних професій, використовуючи свої знання  та інтелектуальні здібності.

Як каже народна мудрість «щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому». Тому, маємо надію, що цей профорієнтаційний захід став початком вдалого професійного майбутнього, адже попереду у випускників нові маршрути, старти, непідкорені вершини. А тому бажаємо майбутнім абітурієнтам наполегливої праці, невтомного прагнення отримувати нові знання, творити й перемагати.