Державна підтримка розвитку садівництва

розвиток садівництваВідділ агропромислового розвитку Кам’янець – Подільської районної державної адміністрації доводить до відома сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, що розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про перерозподіл деяких видатків Державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2017 рік» заплановано збільшення видатків за бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними».

Для здійснення компенсації витрат поточного року районною комісією по  визначенню суб’єктів господарювання яким надаватиметься компенсація за розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства здійснюватиметься приймання та перевірка документів.

Компенсація фактично понесених витрат відбуватиметься відповідно до вимог «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства»  та наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо нормативів, у межах яких проводиться компенсація.

Для отримання детальнішої інформації щодо отримання компенсації звертатись у відділ агропромислового розвитку (м. Кам’янець – Подільський, вул. Троїцька, 4, каб. № 19).

Телефон для довідок: 9-11-67