З нагоди визволення України від німецько-фашистських загарбників

DSCN101973 роки минуло з часу визволення України від німецько-фашистських загарбників. 28 жовтня – дата, яка залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного українця. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні, 27 жовтня у с. Довжок DSCN1017відбувся мітинг та покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова ради ветеранів Едуард Кульчицький, керівники установ, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування,  жителі села.

День визволення України – це привід вкотре згадати і не забувати про подвиг наших дідів та прадідів у тій жахливій битві за життя і благополуччя прийдешніх DSCN1022поколінь. За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів радянських воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. Матеріальні втрати України досягли 1,5 трильйонів крб. Було зруйновано: 714 міст і містечок, 28 тис. сіл, близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою, 16 150 промислових підприємств, 18 тис, медичних закладів, 33 тис. закладів освіти.