Відбулося засідання чергової сесії Кам’янець-Подільської районної ради

DSCN12409 листопада відбулося засідання чергової двадцять першої сесії Кам’янець-Подільської районної ради VII скликання. Із 36 районних обранців прибули та зареєструвалися 26.

Основним питанням порядку денного сесії було «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік». Внесення змін до районного бюджету на 2017 рік обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за перевиконання доходної частини районного бюджету за 9 місяців 2017 року, збільшення обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та сільських бюджетів.

DSCN1246Пожвавлено в залі пленарного засідання сприйняли інформацію начальника управління соціального захисту населення Петра Середи «Про затвердження Порядку розрахунку відшкодування з місцевих бюджетів втрат від перевезення пільгових категорій населення Кам’янець-Подільського району». Відповідно до змін в бюджетному кодексі, фінансування перевізникам, які займаються пільговим перевезенням окремих категорій громадян, здійснюватиметься з місцевих бюджетів. Відповідно до цього, органи місцевого самоврядування визначатимуть вартість перевезення та категорію людей, що будуть отримувати пільги на проїзд.

Також під час засідання було розглянуто ряд депутатських звернень, що стосувалися виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт їдальні в Рихтівському навчальному закладі, на ремонт дороги у с. Слобідка-Рихтівська. У запиті депутата районної ради Миколи Жогана йшлася мова про виділення ще одного рейсу для перевезення пасажирів на маршруті Кам’янець-Подільський – Шутнівці. Ці запити були підтримані більшістю голосів від депутатів.