Презентовано послуги професійного навчання

Для ознайомлення пошукачів роботи із ситуацією на ринку праці та забезпечення роботодавців кваліфікованими працівниками спеціалісти Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості систематично проводять профорієнтаційні семінари «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)». У черговому такому семінарі, який відбувся 29 листопада, взяли участь 15 безробітних.

Центри професійно-технічної освіти пропонують широкий спектр напрямів навчання дорослого населення для всіх галузей економіки: будівництво, сфери послуг, транспорт тощо. Навчальні центри облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням та устаткуванням. Навчання здійснюють висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання. Це модель майбутнього, яку потрібно використовувати для реформування системи професійно-технічного навчання та зайнятості населення.

Безробітні ознайомились з графіком формування навчальних груп у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ на грудень 2017 року. Найбільше присутніх зацікавили курси «Перукаря» та «Манікюрника».

З умовами навчання та проживання у Рівненському центрі професійно- технічної освіти Державної служби зайнятості України безробітні наочно ознайомились під час перегляду відеоматеріалу про навчальний центр.