«Лідер школи – лідер у всьому»

20171130_112929Серед безлічі дитячих занять у навчальному закладі важливе місце займає учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування, яке, забезпечуючи участь усіх школярів в управлінні справами колективу свого класу та школи, стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції

Як здійснює свою роботу учнівське самоврядування в Кульчиєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ми мали змогу побачити, завдяки районному семінару педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування на тему: «Лідер школи – лідер у всьому», який відбувся 30 листопада. Семінар  підготувала та майстерно провела педагог-організатор Мозолюк Майя Анатоліївна.  

20171130_095929 - копияВ теоретичній частині семінару, директор Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.. Шуткевич О.В.,  ознайомив гостей з навчальним закладом та колективом школи.  З вітальним словом до учасників дійства звернулися директор Будинку школяра – Віталіса Антонівна Побережна та методист районного методичного кабінету – Юлія В’ячеславівна  Дідик.  Методист районного Будинку школяра  Юлія Анатоліївна Степанюк, виступила з презентацією на тему: «Сутність, агенти, етапи соціалізації особистості» та ознайомила усіх присутніх із роботою учнівського самоврядування в Кам’янець-Подільському районі. Про учнівське об’єднання Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.. – «Козацьку Січ», розповів  Микола Гасюк – учень 11 класу, голова районної Ради лідерів учнівського самоврядування.

20171130_103933В практичній частині, учасники семінару мали змогу спостерігати цікаве театралізоване дійство, завдяки якому Майя Анатоліївна Мозолюк ознайомила присутніх з усіма напрямками роботи учнівської організації в школі. Також педагогом-організатором було проведено ігрову, розважально-конкурсну програму -  «Зубастики», в якій були активно задіяні і учні, і педагоги.  Ансамбль народних інструментів Кульчиєвецької ЗОШ, під керівництвом Олега Михайловича Григоренка, порадував гостей майстерним виконанням музичної композиції.

Приємним стало те, що у роботі семінару взяли участь представники майже усіх шкіл нашого району та сусідньої Колибаївської ОТГ. Педагоги-організатори та лідери шкіл мали змогу обмінятися досвідом роботи учнівських об’єднань та отримали багато нових цікавих ідей.