Допомагаємо особам з обмеженими фізичними можливостями

08 фото до статтіВажливим напрямком співпраці служби зайнятості з роботодавцями є підвищення кваліфікації шляхом стажування безпосередньо на робочому місці. Хоч і є складнощі у працевлаштуванні осіб з обмеженими фізичними можливостями, проте є приклади вдалої співпраці центру зайнятості з роботодавцями.

У Кам’янець-Подільський районний центр зайнятості  за сприянням у працевлаштуванні звернувся безробітний Овчарук Анатолій Володимирович, який має ІІІ групу інвалідності з дитинства. На одному із семінарів у центрі зайнятості, коли мова йшла про стажування на робочому місці з метою набуття практичних навичок для подальшої роботи, він зацікавився такою можливістю.

Овчарук Анатолій Володимирович здобув професію електромонтера в Кам’янець-Подільському професійно-технічному училищі №6. Мав великий досвід роботи на ВАТ «Адамс», і після співбесіди з роботодавцем, якому були потрібні саме такі фахівці, як «електрик цеху», йому було запропоновано стажування під конкретне робоче місце у приватного підприємця Горущинського В.В.

Після закінчення стажування Анатолій Овчарук отримав довгоочікувану роботу, а роботодавець гарного працівника, адже саме так він себе зарекомендував під час стажування.