Акція «16 днів проти насильства »

Акція РЦЗ (1)Щорічно в Україні  з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська  акція «16 днів протии насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

 У Кам’янець –Подільському районному центрі зайнятості були заплановані заходи, які проводилися протягом акції за участю соціальних партнерів.

Фахівці Кам’янець – Подільського РЦЗ активізували свої зусилля заради об’єднуючої мети: привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

 З метою покращення правової обізнаності і сприяння захищеності від проявів насильства у різних сферах для безробітних громадян Кам’янець-подільського району  проведені семінари: «Молодь на ринку праці», «Легальна зайнятість», «Семінар з гендерних питань», діалог на тему: “Якщо ви збираєтесь влаштувати свою долю за кордоном, переконайтеся, що це БЕЗПЕЧНО!”. У заходах взяли   участь спеціалісти відділу правової інформації та консультації Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги,    бібліотекарі районної центральної бібліотечної системи, які допомогли організувати книжкову виставку: «Насиллю – НІ!».

 Фахівець районного центру зайнятості  Світлана Соболь  взяла участь у годині юридичних порад «Правопізнання  молоді», яка організована в рамках акції «16 днів проти насильства» для студентів – «правознавців»  коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету за сприянням бібліотекарів Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотечної системи.