День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

unnamedСьогодні в приміщенні районної ради відбулися урочистості до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який щорічно відзначається в Україні 14 грудня.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, голова Кам’янець-Подільської районної громадської організації «Чорнобиль» Микола Малайдах. У кожному виступі лунала вдячність кожному, хто захистив цілі покоління людей.

Учасники зібрання на знак глибокої шани, світлої пам’яті загиблих під час Чорнобильської трагедії вшанували їх хвилиною мовчання.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Чорнобиля, які ціною свого життя захистили людство від атома, який вирвався і зруйнував реактор. 26 квітня 1986 року залишилося в пам’яті, як трагічна дата найбільшої техногенної катастрофи, що принесла народам Європи велику біду. В епіцентрі цього лиха виявилася Україна, коли над четвертим блоком Чорнобильської АЕС могутнім циклоном піднявся стовп смертоносного викиду. Радіоактивний попіл накрив величезні території. У перших рядах ліквідаторів наслідків чорнобильської трагедії перебували і наші земляки пожежники, медики, правоохоронці та представники багатьох інших необхідних професій прибули на ліквідацію небаченої раніше біди, сміливо боролися з атомним лихом.

Наш доземний уклін, наша довічна вдячність тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Висловлюємо щиру вдячність учасникам ліквідації за ваш громадянський подвиг, за добрий приклад, який ви і нині подаєте молодшим поколінням, за вагомий внесок у розбудову нашої рідної України!».

У це день Почесними Грамотами райдержадміністрації, районної радита народного депутата України Володимира Мельниченкабуло нагородженоліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.