Управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільскої районної державної адміністрації інформує учасників антитерористичної операції щодо проходження соціальної та професійної реабілітації.

На виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 179, органи соціального захисту населення організовуть професійне навчання для соціальної та професійної адаптації учасників АТО з урахування їх побажань, яке здійснюється у професійно-технічних навчальних закладах, професійних ліцеях, вищих професійних училищах у тому числі в навчальних закладах Державної служби зайнятості України, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання за рахунок коштів державного бюджету.

Професійне навчання учасників  антитерористичної операції за робітничими професіями здійснюється  за  професіями,  наведеними  у Державному  переліку  професій  з  підготовки кваліфікованих  робітників  у  професійно-технічних  навчальних  закладах,  затвердженому постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  11  вересня  2007  року  №  1117,  та в Національному  класифікаторі  України  „Класифікатор  професій”  ДК  003:2010, затвердженому  наказом  Державного  комітету  України  з  питань  технічного  регулювання  та споживчої політики від 28 липня 2010 року  № 327.

Протягом 2016-2017 року 12 учасників антитерористичної операції Кам’янець-Подільського району пройшли навчання на курсах водіїв та отримали посвідчення водія категорії «С» та «В».

Учасник антитерористичної операції для отримання послуг з професійної адаптації письмово звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації із заявою за встановленою формою.

До заяви додаються:

1.Копія паспорта та ідентифікаційного номера.

2.Копія довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції.

3. Копія посвідчення інваліда війни, учасника бойових дій.

Для організації професійного навчання учасників АТО орган  соціального  захисту  населення  здійснює  підбір  навчальних  закладів відповідно до потреби.

Учасник  АТО  зараховується  до  навчального  закладу  на  підставі  направлення  на професійне навчання.

Професійне  навчання  учасників  АТО  здійснюється  за  денною,  вечірньою  (змінною)  формами навчання.

Професійне  навчання  учасників  АТО  може  здійснюватися  на  умовах  включення  їх  до складу груп слухачів, що формуються навчальним закладом.

За додатковою інформацією та роз’ясненнями, а також переліком навчальних закладів  звертатися в управління соціального захисту населення за адресою:

м. Кам’янець – Подільський,   вул. Троїцька, 2,   тел. 9-13-94.

Начальник управління                                                П. Середа