Відзначення кращих спортсменів і тренерів району за підсумками 2017 року

DSCN2927Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави та кам’янеччини.

Сьогодні 26 січня у сесійній залі районної ради відбулась урочиста церемонія відзначення кращих спортсменів і тренерів району за підсумками 2017 року. У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Маріанна Великохатько, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, голова районної ради Віктор Кривак, керівник апарату райдержадміністрації Віктор Гнатюк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Віктор Дорож.

DSCN2945 - копияУ виступі Маріанна Великохатько подякувала усім, хто відстоює честь району на різноманітних змаганнях та пропагує здоровий і активний спосіб життя.

Начальник відділу культури,туризму,молоді та спорту Віктор Дорож підбив підсумки сезону, подякував гравцям, тренерам, суддям за старанність і натхнення.

 

DSCN2932DSCN2949У 2017 році спортсмени району взяли участь у  65  обласних чемпіонатах, на яких завойовано 69 призових місць (з них 29 – перше). У складі збірних області 52 спортсмени району взяли участь у дванадцяти всеукраїнських змаганнях, а чотири спортсмени у складі збірних України у п’яти міжнародних.

DSCN2962Під щирі овації кращі тренери та їх вихованці, котрі гідно представляли район на змаганнях різного рівня і досягли високих вершин, отримали почесні грамоти та нагороди від народного депутата України Володимира Мельниченка, районної державної адміністрації та районної ради.

 

 

DSCN2977Кращі спортсмени 2017 року з олімпійських видів спорту:

- Каріна Голованчук – бронзова призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);

- Валерія Тимчук – чемпіонка України, переможниця етапу Кубку світу, вихованка ДЮСШ «Юність» (тхеквондо ВТФ);

- Тетяна Арсенюк  – чемпіонка району (волейбол, настільний теніс);

- Микола Ільчишин – чемпіон району, володар кубку району (футбол);

- Максим Ткач  – чемпіон та кращий гравець чемпіонату району (волейбол);

- Анна Саламаха  – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

- Владислав Яворніцький – фіналіст обласної спартакіади, срібний призер чемпіонату району, вихованець ДЮСШ відділу освіти (волейбол);

- Олександра Тручок – чемпіонка області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

- Ольга Арсенюк  – чемпіонка району (волейбол, настільний теніс);

Алішер Якубов – гравець студентської збірної України, учасник Всесвітньої універсіади (футбол).

Кращі спортсмени 2017 року з не олімпійських видів спорту :

- Катерина Ткачук – МС, чемпіонка Європи та України, вихованка ДЮСШ відділу освіти  (пауерліфтинг);

- Юрій Гаврилюк – чемпіон області (армспорт);

Тетяна Мельник – ЗМС, срібний призер Всесвітніх ігор, чемпіонка світу (пауерліфтинг);

- Валерій Данчук – переможець Всеукраїнського турніру, чемпіон району (міні футбол);

- Сергій Зирчик – чемпіон області (армспорт);

- Валентина Загоруйко – МС, чемпіонка України, вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг);

- Анастасія Антонюк – МС, чемпіонка України,  вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

- Сергій Дігалов –  чемпіон області (армспорт);

- Вадим Грисько – переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату району (футзал);

-  Євген Сидорук  - володар кубку України, чемпіон області (армспорт).

Кращі спортсмени – юніори:

- Володимир Антонюк – КМС, бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг);

- Андрій Поляков – срібний призер чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);

- Світлана Бринюк  – бронзова призерка всеукраїнських сільських спортивних ігор серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);

- Артем Атаманчук – бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

- Давид Нестеров – КМС, бронзовий призер чемпіонату України, бронзовий призер етапу Кубку світу, вихованець ДЮСШ «Юність» (тхеквондо ВТФ);

- Крістіна Протасюк – бронзова призерка всеукраїнських сільських спортивних ігор серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);

- Анна Стрільчук – чемпіонка області серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

- Богдан Шевчук – срібний призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти  (настільний теніс);

- Богдан Шевчук – КМС, срібний призер чемпіонату України серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг);

- Даніїл Баблонюк– срібний призер чемпіонату України, вихованець ДЮСШ «Юність»  (тхеквондо ВТФ).

Кращі тренери:

-Тетяна Мельник – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу;

-Іван Боднар – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу;

Микола Чорний – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.

Кращі спортсмени – ветерани:

- Руслан Хамелюк  – переможець Всеукраїнського турніру,  бронзовий призер чемпіонату району (футзал);

- Ольга Матковська– чемпіонка області серед ветеранів (шахи, шашки).

- Юрій Самборський – переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату району (футзал).

- Валер’ян Мокрицький – бронзовий призер чемпіонату району серед ветеранів (волейбол).

- Тетяна Чумагіна – срібний призер обласної спартакіади серед державних службовців (шашки).

Перше місце в огляд – конкурсі на краще спортивне село району посіла Устянська сільська рада.

Командою року визнано:

Команда ДЮСШ відділу освіти з футболу серед дівчат 2002 – 2003 р. н. – чемпіон обласних та бронзовий призер  всеукраїнських сільських спортивних ігор «Золотий колосок».

Від народного депутата України Володимира Мельниченка нагороди отримали:

-Мельник Тетяна Григорівна – тренер районної ДЮСШ відділу освіти, заслужений майстер спорту, срібна призерка Всесвітніх ігор, чемпіонка світу з пауерліфтингу

- Ткачук Катерина Валентинівна – майстер спорту, чемпіонка Європи з пауерліфтигу , вихованка районної ДЮСШ відділу освіти

- Якубов Алішер Русланович – гравець студентської збірної України, учасник всесвітньої універсіади з футболу, вихованець районної ДЮСШ

- Арсенюк Ольга Миколаївна – володар кубку «За волю до перемоги» першого чемпіонату України з пляжного футболу

- Тимчук Валерія Миколаївна – чемпіонка України, переможниця етапу Кубку світу, вихованка ДЮСШ «Юність» (тхеквондо ВТФ)

- Воронецький Вадим Борисович – заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ відділу освіти.