Голова райдержадміністрації Василь Сукач провів особистий прийом громадян

DSCN32946 лютого в приміщенні райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Василем Сукачем. У ньому також взяли участь начальник відділу  містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення Василь Григор’єв, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Ольга Чіпізубова, представник міськрайонного управління у Кам’янець-Подільському районі та м.Кам’янці–Подільському Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Ганна Рожкова, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Середа, начальник загального відділу Ірина Воронюк.

До очільника району звернулися жителі с.Привороття щодо виділення земельних ділянок за межами Приворотської сільської ради. Мешканка с.Кам’янка звернулась з проханням врегулювати конфлікт між нею та сусідом стосовно лінії інтернету, а також щодо встановлення ліхтаря біля будинку заявниці. Звернення жительки с.Мукша-Китайгородська стосувалось надання допомоги соціального працівника для отримання ліків та матеріальної допомоги на лікування сина.

На всі порушені питання мешканці громад отримали відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дасть доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.