ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

7 лютого 2018 року на базі відділу освіти під девізом видатного українського педагога, письменника та публіциста В.О. Сухомлинського «Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина не змогла б дістатися вершин майстерності» проходила школа молодого вчителя хімії та біології. Очолює «Школу молодого вчителя» вчитель хімії та біології Чабанівського НВК Данілова Н.В., яка виступила перед педагогами з доповіддю «Позакласна робота, як одна з форм організації навчально–виховного процесу».

Школа молодого вчителя – це творче об’єднання молодих педагогів, кожен з яких прагне досягти вершин педагогічної майстерності. Протягом року молоді спеціалісти відвідують навчальні заняття, уроки та заходи досвідчених учителів-наставників, беруть участь у методичній роботі.

Традиційно щороку у школі відбувається Декадник молодого спеціаліста «Ініціатива і творчість молодих», в рамках якого молоді педагоги проводять відкриті уроки, позакласні та виховні заходи, презентують свої методичні знахідки та власне хобі. Підсумок декадника проходить у формі «Презентації ШМВ», в ході якої, вчителі мають змогу продемонструвати професійні навички та уміння, творчі здібності та таланти. На сьогоднішньому занятті демонстрували майстер–клас такі педагоги: вчитель хімії і біології Грушківського НВК Галампета В.А., вчитель біології Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. Ількович І.В., вчитель хімії Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. Нараєвська Ю.І..

Школа молодого вчителя – - це важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів.