Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

12 лютого під головуванням заступника голови комісії з питань захисту прав дитини начальника служби у справах дітей Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Віталія Заклевського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання про доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, доцільності повернення відібраних дітей у біологічну сім’ю, встановлення місця проживання неповнолітньої дитини одним із батьків та питання захисту майнових прав дітей.

У роботі комісії взяли участь представники відділів та структурних підрозділів адміністрації: служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору з питань культури, туризму, молоді та спорту, юридичного сектору,   управління соціального захисту населення, відділу державної реєстрації актів цивільного стану, районного центру зайнятості, сектору ювенальної превенції  патрульної поліції.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки та інші заявники, питання яких розглядались комісією.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації та юридичного відділу адміністрації.У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.