Семінар-нарада на тему «Дотримання заходів безпеки при застосуванні мінеральних добрив, під час весняно-польових робіт»

DSCN32226 березня під головуванням начальника Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Лавського Анатолія Йосиповича відбулась семінар-нарада на тему «Дотримання заходів безпеки при застосуванні мінеральних добрив, під час весняно-польових робіт». На семінар-нараду були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств та агроформувань району.

Про дотримання державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», «Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів та агрохімікатів у народному господарстві України» доповів начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Чайковський Олег Анатолійович.

DSCN3202Щодо охорони бджіл при хімічних обробітках сільськогосподарських угідь, дотримання заходів безпеки, передбачених Законом України «Про бджільництво» поінформував присутніх головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Павліковський Василь Анатолійович.

Начальник Кам’янець-Подільського міського сектору Головного управління ДСНС в Хмельницькій області Стремінський Олексій Борисович доповів про дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації техніки та використання адміністративно-господарських приміщень.

Підбиваючи підсумки, Анатолій Йосипович наголосив на обов’язковову дотриманні правил безпеки під час працювання з отрутохімікатами, дотримуватись діючого законодавства по приміненні агрохімікатів, виготовляти санітарні паспорти на склади для зберігання пестицидів та мінеральних добрив, та допускати до роботи людей, які обов’язково пройшли медичний огляд. Ігнорування правилами безпеки може призвести до тяжких наслідків як для здоров’я населення, так і навколишнього середовища.