Селекторна нарада

20180306_1029486 березня під головуванням першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка відбулася обласна селекторна нарада з питань стратегії проведення комплексу весняно – польових робіт,  розгляду програм державної підтримки галузі агропромислового комплексу, розвитку сільських територій в умовах змін до законодавства щодо закупівель сільськогосподарської продукції від населення.

На селекторній нараді, в районній студії селекторного зв’язку були  присутні начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Надія Сузанська, голови ОТГ, голови та представники сільських рад, керівники та спеціалісти агроформувань району.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Олег Омелянюк інформував про стан підготовки до проведення весняно- польових робіт. Науковці та представники служб інформували щодо стану посівів озимих культур та надали рекомендації по їх догляду. Крім того, присутні отримали інформацію щодо забезпеченості ґрунту продуктивною вологою, про температурний режим в березні поточного року та прогнози щодо строків відновлення весняної вегетації.

 По питанню державної підтримки галузі АПК в поточному році інформувала начальник відділу фінансово – кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності Департаменту АПР, ЕПР ОДА Марина Бевзюк.

Заступник директора Департаменту АПР, ЕПР ОДА Вадим Конончук інформував про зміни в законодавстві щодо закупівель сільськогосподарської продукції від населення, зокрема молока.

20180306_102910_Burst01Підсумовуючи нараду, заступника голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко акцентував на важливості вчасного проведення весняно – польових робіт, важливості збереження поголів’я сільськогосподарських тварин, як в агроформуваннях, так і в господарствах населення. Крім того, наголошував на тісній співпраці органів місцевого самоврядування з місцевими адміністраціями в питанні створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.