Нарада з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад

DSCN3472 Пріоритетними завданнями центральних органів виконавчої влади, місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування у 2018-му та наступних роках є об’єднання зусиль у продовженні реалізації заходів з децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» організаційну підтримку та інформаційно-просвітницьке сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад та приєднанню до об’єднаних територіальних громад забезпечують місцеві державні адміністрації.

Сьогодні, 12 березня з метою подальшого впровадження реформи місцевого самоврядування, доопрацювання проекту перспективного плану формування територій громад області та подання його для схвалення сесією Хмельницької обласної ради та затвердження Кабінетом Міністрів України під головуванням голови районної державної адміністрації Василя Сукача було проведено нараду з головами територіальних громад та сільськими головами.

На порядку денному розглядалися питання щодо:

- вжиття необхідних заходів з сприяння утворенню об’єднаних територіальних громад, а також приєднання сільських рад до вже утворених ОТГ із врахуванням пункту 4 статті 9 Закону України „ Про добровільне об’єднання територіальних громад ”;

DSCN3469 - забезпечення розробки та надання пропозицій стосовно внесення змін до затвердженого проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області із врахуванням положень Закону України ” Про добровільне об’єднання територіальних громад ”,  Методики формування спроможних територіальних громад та процесів утворення об’єднаних громад, що відбулись та відбуваються на даний час.

За результатами наради вирішено – до 14 березня 2018 року сільським головам надати рішення сесій щодо об’єднання територіальних громад.