Шановні підприємці району з метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо вас про нові міжнародні програми для підприємств

Шановні підприємці району з метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо вас про нові міжнародні програми для підприємств:
1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання в Києві з австрійськими експерт тами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння у пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень. Інформація додається.
2. Служба старших експертів (SES. Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішенням конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 2 тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі. Інформація додається.
Просимо визначитись щодо участі у вищезазначених програмах і до 6 квітня 2018 року повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури ( в електронному вигляді за адресою ekonkprda@kprda.gov.ua).
За більш детальною інформацією звертатись у
Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська, тел..(044)235-82-96; е-mail: lesya.z@kcci.org.ua.

Додаток:

Австрийская программа 2018 

ЭКСПЕРТНАЯ ПОМОЩЬ ИЗ ГЕРМАНИИ