Посів пізніх ярих культур

Kak_i_kogda_sazhat_kukuruzu_na_dache_semena-_rassada-_tehnologiya_2Посівна кампанія поточного року розпочалася дещо з запізненням, на початку квітня місяця, тому зразу ж по завершенню посіву ранніх зернових культур, аграрії району приступили до посіву пізніх ярих культур.

Всього по району ранніми зерновими та зернобобовими культурами  засіяно 4401 га або 107 % до прогнозу, з них 3324 га ярий ячмінь, 389 га яра пшениця, 44 га овес, 577 горох та 68 га викосуміш. Найбільші площі посіву ярого ячменю та гороху по ПП «Аграрна компанія 2004».

На даний час аграрії здійснюють посів кукурудзи, соняшнику, сої. Станом на звітну дату всіма категоріями господарств посіяно 8064 га соняшнику або 111% до прогнозу. Найбільша площа засіяна даною культурою агроформуваннями ТОВ «Промінь Галичина» та філією «Кам’янець – Подільська» ТОВ СП «Нібулон». Площа посіву кукурудзи на зерно становить 9087 га або 58% до прогнозу, майже 50%  посівних площ кукурудзи посіяно ТОВ «Енселко Агро». Також аграрії розпочали посів сої, посіяно 716 га або 5% від прогнозованих площ посіву.

Крім того, господарствами населення посіяно 993 га овочів та посаджено 4684 га картоплі.

Одночасно з посівною кампанією здійснюються агротехнічні заходи по догляду за посівами озимих та ранніх ярих культур, а також продовжується  підготовка ґрунту до посіву пізніх  культур.