Четвертий відкритий фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра»

DSCN4643Могутня та бурхлива ріка Дністер, яка тече крізь віки. Ріка, що стирає грані тисячоліть та зберігає у своїх глибинах безцінні скарби,  що по краплі збирали наші пращури. Це надбання нашого народу, що накопичувалось  з року в рік, з віку у вік, крізь тисячолітню історію Подільської землі. Все це наша нетлінна спадщина. І сьогодні хвилі могутньої ріки дісталися самого серця Поділля, завітавши в місто Кам’янець-Подільський на площу Польський ринок.

З метою відродження народних традицій, усної народної творчості, ремісництва, розвитку аматорського народного мистецтва та пошуку сучасних форм відтворення та збереження культурної спадщини Поділля, 4 травня у м.Кам’янці-Подільському відбувся IV районний відкритий фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра». Серед гостей цьогорічного дійства були присутні 31946189_955708887922599_4055809627034484736_nDSCN4718народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак та міський голова Михайло Сімашкевич.

У фестивалі взяли участь фольклорно-етнографічні колективи, колективи народної пісні та музики, вокально-інструментальні ансамблі, які працюють у стилі відтворення та стилізації автентичної музики та співу, RSCN4775DSCN4632хореографічні колективи, які працюють у жанрі народної хореографії та українського стилізованого танцю. Зокрема, 30 колективів аматорського мистецтва з Кельменецького, Хотинського, Віньковецького, Чемеровецького, Полонського районів, колективи Гуменецької, Колибаївської, Староушицької, Китайгородської об’єднаних територіальних громад, міста Кам’янець-Подільського та сіл Кам’янець-Подільського району.

DSCN4763DSCN4689Протягом усього фестивалю на площі працювала виставка декоративно-прикладного мистецтва, представлена закладами освіти Кам’янець-Подільського району. Усі присутні мали змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах та гарно провести час.