Мітинг пам’яті та примирення приурочений 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

DSCN4994З метою відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, гідного вшанування звитяг переможців та пам’яті мільйонів жертв Другої світової війни, 8 травня біля меморіального комплексу загиблим воїнам в с.Довжок відбувся мітинг пам’яті та примирення приурочений 73-ій річниці Перемоги над нацизмом. В заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак, голова районної організації ветеранів України Едуард Кульчицький, актив району та жителі району.

DSCN4998DSCN5009Мітинг розпочато з панахиди за загиблими воїнами. По завершенні літії, під супровід муніципального духового оркестру, відбулось покладання квітів та вінків до меморіалу загиблим воїнам. Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернулися до присутніх народний депутат України Володимир Мельниченко та голова районної організації ветеранів України, заслужений працівник освіти України, почесний громадянин Кам’янець-Подільського району Едуард Кульчицький.

DSCN5038DSCN5021Народний хор ветеранів «Вечірні зорі» та солісти РЦКіМ «Розмай», воєнними піснями перенесли присутніх в ті складні героїчні дні. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять воїнів, що полягли у боротьбі з нацизмом.