Урочистості з нагоди Дня матері

DSCN5428Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері. Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до матері-жінки.

Сьогодні, 11 травня, в РЦКіМ «Розмай» відбулись урочистості з нагоди Дня матері. У цей святковий день привітати усіх присутніх зі святом завітали народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак, багатодітні матері, матері-героїні, матері загиблих учасників АТО, батьки-вихователі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, матері відділів та управлінь районної державної адміністрації та районної ради.

Захід розпочався під звуки вальсу, який виконував муніципальний духовий оркестр РЦКіМ «Розмай».

DSCN5183DSCN5268Під час урочистого зібрання Василь Олександрович висловив глибоку шану і вдячність матерям та побажав усім міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, довгих років життя, миру і добра, та оголосив подяку від районної державної адміністрації та районної ради за материнську відданість, невтомну працю, любов і турботу, вагомий внесок у відповідальну і благородну справу виховання дітей, активну життєву позицію матерям з багатодітних сімей, матерям-вихователям прийомних сімей, та матерям, які працюють у відділах та управліннях райдержадміністрації та районної ради.

DSCN5175DSCN5285

Народний депутат України Володимир Мельниченко вітаючи матерів зі святом, вручив подяки та подарунки.

Продовжилось усе переглядом святкового концерту, за участю солістів РЦКіМ «Розмай» та районних талантів.