Щодо участі України у виставці China International Import Expo 2018

Шановні підприємці та директора підприємств, інформуємо, що у період з 5 по 10 листопада 2018 р. українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай.

До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Міністерством разом із Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці «China International Import Expo 2018», який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

Враховуючи викладене, просимо  у термін до кінця травня 2018 р. надіслати пропозиції в відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Кам’янець-Подільської райдержадміністрації щодо змоги гідно представити досягнення країни на міжнародному рівні, за наступними критеріями відбору підприємств:

-         підтверджена якість продукту;

-         інноваційність;

-         високий рівень маркетингового представлення продукту;

-         експортний потенціал.

Пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилати на адресу ekonkprda@kprda.gov.ua:

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись за телефоном: +38(067) 828-20-34, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.