Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.

Протягом січня-травня 2018 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 276 роботодавців.

З початку року до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості подано 920 вакансій.

Ситуація на ринку праці району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, кухар, охоронник); робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин; кваліфікованих робітників з інструментом тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва, тракторист, водій автотранспортних засобів, столяр, слюсар-ремонтник, швачка). Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Середня заробітна плата на 1 вакансію становила 4898,10 грн. Найвищий рівень заробітної плати пропонували на , ФІЛІЯ “СМОТРИЧ” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА “НІБУЛОН (пробовідбірник, технік-лаборант), ПРИВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВАНТ-АГРО» (охоронник, майстер з експлуатації та ремонту машин та механізмів, тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва ), ПАТ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ» (помічник машиніста цементних млинів, помічник машиніста тепловоза, машиніст конвеєра), ТОВ «МАГНУМ» механік автомобільної колони (гаража), машиніст дробильних машин, слюсар-ремонтник, охоронник)

Найбільшу кількість вакансій протягом січня-травня 2018 року подавали: ФІЛІЯ “ПТАХОФАБРИКА “АВІС” ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “АГРОХОЛДИНГ АВАНГАРД, ТОВ «ПРОМТЕХНТРАНС», ПАТ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ», ФІЛІЯ “МРІЯ” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА “НІБУЛОН”.

За сприянням служби зайнятості з початку 2018 року працевлаштовано 411 осіб з числа безробітного населення, з них 141 особа, яка має додаткові гарантії у сприянні у працевлаштуванню.

З метою підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці служба зайнятості велику увагу приділяє професійній підготовці, перепідготовці або підвищенню кваліфікації незайнятого населення. У січні – травні 2018 року проходили навчання 181 особа. Пріоритетним напрямком залишається професійне навчання під конкретне замовлення роботодавців. За відповідний період 2018 року було організовано підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних на замовлення 43 підприємств міста та району.

З початку року в роботах тимчасового характеру прийняло участь 131 особа з числа безробітного населення, у громадських роботах на території Довжоцької сільської ради 5 осіб. Тимчасові роботи організувались на 11 підприємствах міста та району (ТОВ «ПРОМТЕХНТРАНС», ТДВ «АДАМС», ТОВ «ЕЛЕКТРОТЕРМ», ДП «АВАНГАРД»АГРО ПАТ «АВАНГАРД» ВК «СПЕЦРЕМБУД»).

Разом із тим, роботодавець є активним учасником різноманітних заходів служби зайнятості, зокрема, засідань круглих столів, ярмарок та міні-ярмарок вакансій, презентацій професій, ярмарок професій, презентацій роботодавців, семінарів тощо.

До відома: актуальними залишається 81 вакансія. Серед них вакансії бухгалтерів, трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водіїв автотранспортних засобів, підсобних робітників.

 Інформацію підготував відділ взаємодії з роботодавцями Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості

Довідки за тел.: 9-12-40, 3-38-56 (відділ взаємодії з роботодавцями, відділ надання соціальних послуг)