Увага обліку об’єктів нерухомої культурної спадщини

IMG-62b3145257c876cf4404e4e0bf5d6a27-V7-8 червня на базі  Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» проводився круглий стіл на тему: «Впровадження уніфікованої державної системи обліку та збереження нерухомої культурної спадщини України». Організатором заходу виступило управління культурної спадщини Міністерства культури України, яке в повному складі на чолі з начальником управління Олександром Єпіфановим прибули до Кам’янця-Подільського, аби представити модель впровадження уніфікованої системи обліку та збереження нерухомої культурної спадщини.

Участь в роботі круглого столу взяли головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Віктор Травінський та спеціаліст районного Центру туризму та охорони культурної спадщини Лілія Пасічник.

На прикладі об’єктів нерухомої культурної спадщини Кам’янець-Подільського району обговорювалися проблемні питання сучасного стану та збереження культурної спадщини.

Учасники заходу також ознайомилися з Концепцією державної політики реформування сфери охорони нерухомої культурної спадщини та з основними засадами створення інформаційної системи обліку об’єктів культурної спадщини.