Молодь навчалася боротися з лінню

Тренінг РЦЗ6 липня 2018 року у Кам’янець-Подільському  РЦЗ відбулося засідання молодіжного клубу «територія УСПІХУ». Для безробітної молоді проведено тренінг «Переборюємо лінь. Як організувати свій час».

Тема ця надзвичайно актуальна в наш час, коли в умовах динамічно розвиваючого суспільства і дефіциту часу, посилилася тенденція добровільного, ірраціонального відкладання запланованих дій.  Наслідком цього є стрес, викликаний нереалізованістю повною мірою життєво значущих для людини цілей. Отже, під час зустрічі мова йшла про звичку відкладати все на потім – прокрастинацію.

Фахівець відділу надання соціальних послуг Світлана Соболь разом із безробітними вивела «формулу ліні».Тренер розповіла про психологічні причини виникнення бажання відкласти виконання завдання на потім, провела з учасниками діагностику схильності до прокрастинації і довела присутнім яким чином можна подолати цей стан.

Наприкінці тренінгу присутні підсумували , що відповідальність за власне життя належить тільки нам самим, тому необхідно викреслити із думок «що буде, якщо нічого не вийде?» і перефразувати на «а якщо вийде?» і тоді справді все вийде!

                                                                              Кам-Под РЦЗ, Соболь С.В.