Жінка на ринку праці

кАМ-пОД рцзУ Кам’янець-Подільській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості  стало доброю традицією проведення семінарів за участю соціальних партнерів. Так 10 серпня 2018 року для безробітних жінок проведено семінар «Жінка на ринку праці» за участю інтеграторки Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ганни Петрик.

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності жінок щодо їх прав, поінформованості про шляхи попередження та інструменти протидії «торгівлі людьми».

Фахівець служби зайнятості Світлана Соболь ознайомила присутніх  з соціальними послугами, які можуть одержати жінки у центрі зайнятості, умови працевлаштування та навчання.

Учасники семінару активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

Не залишили осторонь уваги і питання законодавства про працю, яким закріплені гарантії трудових прав жінок. Під час семінару інтегратора Ганна Петрик надала поради, які будуть корисними для тих жінок, хто має на меті працевлаштування за кордоном, а саме як запобігти потрапляння у трудову експлуатацію.

По завершенню семінару всі учасниці отримали інформаційні матеріали: «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати? та «Плануєте виїхати на роботу за кордон? Подбайте про свої права та безпеку!»

                                                    Провідний фахівець Кам’янець-Подільської

                                                              районної філії  Хмельницького обласного 

                                               центру  зайнятості Світлана Соболь