Громадська рада підвела підсумки

28 грудня 2011 року  в приміщенні адміністрації відбулось підсумкове (за 2011 рік) засідання Громадської ради при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації. Головував на засіданні Сергій Абросімов.  На порядку денному було декілька питань: звіт голів комісій про роботу за рік, обговорення плану роботи Громадської ради на 2012 рік, механізм вирішення земельних питань для релігійних громад.  Для звіту про пророблену роботу та пропозицій щодо діяльності на 2012 рік виступили голови та представники комісій Громадської ради:

  з питань культури та духовності  Банас Тарас, з питань екології та раціонального природовикористання Любінська Людмила,  з питань освіти Сметанюк Тетяна, з питань транспорту, інфраструктури і зв’язку Чайковський Микола.

Під час обговорення плану Громадської ради на 2012 рік було запропоновано багато цікавих заходів.

 Декілька членів Громадської ради поставили питання щодо механізму вирішення земельних питань для релігійних громад. Зокрема є труднощі у отриманні земельних ділянок для будівництва церкви громади УГКЦ та будинку молитви ХВЄП на території Слобідо-Кульчиєвецької сільської ради. Було вирішено написати звернення до сільського голови і депутатського корпусу.

Наступне засідання було вирішено провести 24 лютого.