Звіт про роботу районного комітету з економічних реформ

Протягом тижня з 5 по 7 травня  2010 року члени Кам’янець – Подільського районного комітету з економічних реформ працювали над пропозиціями до регіональної програми  економічних реформ, зокрема  технологічна модернізація економіки і розвиток інфраструктури.

         6 травня цього року відбулось засідання галузевої ради з питань розвитку промисловості  під головуванням голови ради Строяновського В.С., на якому були розглянуті проблемні питання розвитку промисловості та запропоновані механізми здійснення економічної реформи.

         Одним з важливих чинників для економічної стабілізації і подальшого зростання є модернізація  технологічної бази промислових підприємств. Зокрема, в промисловості є важливим напрямком  розширення  та модернізація діючих  підприємств, особливо  переробної галузі в напрямку  реконструкції існуючих та організації нових підприємств по переробці с/г продукції.

         На засіданні галузевої ради було запропоновано внести зміни до  Закону України «Про державну статистику» про надання дозволу на поширення статистичної інформації юридичними особами органам виконавчої влади.