Селищна, сільські ради

Селищна, сільські ради

№ п/п Назва ради та населених пунктів, що входять до неї № телефону Прізвище, ім’я, по батькові сільського, селищного голови
1 Староушицька смт.Стара Ушиця с.Гораївка 9-95-65 Котульський Андрій Петрович
2. Врубловецька с.Врублівці с.Станіславівка с.Яруга 9-35-42 Берчук Микола Володимирович
3. Гринчуцька с.Гринчук с.Бабшин с.Малинівці 9-54-22 Мунчак Дмитро Олександрович
4. Грушківська с.Грушка с.Каштанівка с.Рункошів 9-83-22 Тимчук Анатолій Сергійович
5. Гуменецька ОТГ 7-59-74 Абдулкадирова Інна Григорівна
6. Довжоцька с.Довжок с.Нагоряни 9-46-01 Рябий Руслан Петрович
7. Жванецька с.Жванець с.Брага 7-53-42 Солтинський Олександр Миколайович
8. Завальська с.Завалля с.Вітківці с.Кудринці с.Червона Діброва 9-85-43 Павлюк Ірина Миколаївна
9 Заліська-1 с.Залісся-1 с.Параївка 9-26-42 Олійник Михайло Васильович
10 Зіньковецька с.Зіньківці 2-24-09 Маслянко Віталій Петрович
11 Кадиєвецька с.Кадиївці с.Суржа 9-12-98 Мартинюк Валентина Іванівна
12 Кам’янська с.Кам’янка 7-75-05 Волощук Юрій Володимирович
13 Китайгородська ОТГ 9-81-18 Безродний Юрій Васильович
14 Княжпільська с.Княжпіль 9-90-30 Ільницька Лариса Миколаївна
15 Колибаївська ОТГ 9-14-37 Желізник Михайло Дмитрович
16 Крушанівська с.Крушанівка 7-80-50 Чорний Ігор Євгенович
17 Кульчієвецька с.Кульчіївці с.Калиня с.Суржинці с.Фурманівка 9-32-11 Радавчук Станіслав Михайлович
18 Ластовецька с.Ластівці с.Збруч с.Ісаківці 9-28-12 Княгинецька Тетяна Володимирівна
19 Нефедівська с.Нефедівці с.Лучки 7-99-02 Василинчук Володимир Володимирович
20 Орининська с.Оринин с.Ріпинці с.Теклівка 7-93-45 Мокрицький Валер’ян Вікторович
21 Пановецька с.Панівці с.Зубрівка с.Цибулівка 9-87-18 Костюк Анатолій Миколайович
22 Підпилип’янська с.Підпилип’я с.Подоляни 9-37-22 Спасюк Іван Феодосійович
23 Подільська с.Подільське 7-97-22 Ларукова Оксана Кімівна
24 Приворотська с.Привороття с.Адамівка с.Добровілля с.Кізя 9-25-19 Вусата Лариса Миколаївна
25 Рудська с.Руда с.Гаврилівці с.Цвіклівці 7-81-41 Криворучко Тетяна Володимирівна
26 Рихтівська с.Рихта с.Лісківці 9-56-41 Слободян Любов Петрівна
27 Слобідо-Кульчієвецька с.Слобідка-Кульчієвецька с.Жовтневе с.Боришківці с.Оленівка 7-07-74 Нестеров Руслан Олегович
28 Слобідсько-Рихтівська с.Слобідка-Рихтівська с.Мілівці с.Вільне с.Кізя-Кудринецька 9-11-29 Богонос Лідія Григорівна
29 Сокільська с.Сокіл с.Каветчина с.Межигір с.Слобідка Малиновецька 7-83-31 Рощук Тамара Петрівна
30 Устянська с.Устя с.Баговиця с.Велика Слобідка с.Мала Слобідка с.Тарасівка с.Шутнівці 9-88-24 Сидорук Юрій Григорович
31 Чабанівська с.Чабанівка с.Лисківці с.Гута Чугорська с.Липи 9-76-82 Гурскіс Лаймонас Лаймоносович
32 Шустовецька с.Шустівці с.Ніверка с.Нововолодимирівка с.Чорнокозинці 9-89-84 Гасюк Михайло Володимирович
ambien online pharmacy

 

ultram online no prescription

phentermine online without prescription

buy ativan online no prescription

buy tramadol no prescriptionxanax online no prescription adipex online pharmacy valium online without prescription