Селищна, сільські ради « Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація

Селищна, сільські ради

Селищна, сільські ради

№ п/п Назва ради та населених пунктів, що входять до неї № телефону Прізвище, ім’я, по батькові сільського, селищного голови
1 Староушицька смт.Стара Ушиця с.Гораївка 9-14-56 Мацьков Василь Іванович
2. Абрикосівка с.Абрикосівка с.Корчівка 9-23-30 Усік Ігор Михайлович
3. Великозаліснянська с.Великозалісся с.Киселівка с.Малозалісся 9-24-34 Чистяк Віра Михайлівна
4. Врубловецька с.Врублівці с.Станіславівка с.Яруга 9-35-42 Берчук Микола Володимирович
5. Голосківська с.Голосків с.Пудлівці с.Ульянівка 9-10-21 Парова Валентина Тимофіївна
6. Гринчуцька с.Гринчук с.Бабшин с.Малинівці 9-54-22 Сафронюк Зінаїда Іванівна
7. Грушківська с.Грушка с.Каштанівка с.Рункошів 9-83-22 Чорненька Наталя Олександрівна
8. Гуменецька с.Гуменці с.Вербка с.Колубаївці с.Лисогірка с.Привороття Друге с.Слобідка-Гуменецька 9-79-74 Абдулкадирова Інна Григорівна
9. Дерев’янська с.Деревяне с.Бровари с.Гелетина с.Привітне 9-72-33 Гаджук Анатолій Семенович
10. Довжоцька с.Довжок с.Нагоряни 9-11-78 Рябий Руслан Петрович
11. Думанівська с.Думанів 9-21-45 Бучківський Володимир Степанович
12. Жванецька с.Жванець с.Брага 9-03-42 Співак Ганна Вікторівна
13. Завальська с.Завалля с.Вітківці с.Кудринці с.Червона Діброва 9-85-43 Павлюк Ірина Миколаївна
14 Заліська-1 с.Залісся-1 с.Параївка 9-26-42 Олійник Михайло Васильович
15 Заліська-2 с.Залісся Друге с.Дубинка 9-24-47 Надольський Станіслав Станіславович
16 Зіньковецька с.Зіньківці 2-24-09 Маслянко Віталій Петрович
17 Кадиєвецька с.Кадиївці с.Суржа 9-12-98 Мартинюк Валентина Іванівна
18 Калачковецька с.Калачківці с.Демшин с.Патринці с.Рогізна с.Субіч 9-36-25 Безродний Юрій Васильович
19 Кам’янська с.Кам’янка 7-71-38 Волощук Юрій Володимирович
20 Китайгородська с.Китайгород с.Вихватнівці с.Ленівка 9-81-18 Чорний Віктор Дмитрович
21 Княжпільська с.Княжпіль 9-40-30 Брянгін Микола Михайлович
22 Колибаївська с.Колибаївка с.Вільховець с.Смотрич с.Червона Чагарівка 9-14-37 Чайковський Микола Іванович
23 Колодіївська с.Колодіївка 9-75-45
24 Крушанівська с.Крушанівка 9-57-25 Посітко Іван Васильович
25 Кульчіївецька с.Кульчіївці с.Калиня с.Суржинці с.Фурманівка 9-42-23 Радавчук Станіслав Михайлович
26 Ластовецька с.Ластівці с.Збруч с.Ісаківці 9-28-12 Настин Валерій Петрович
27 Нефедівська с.Нефедівці с.Лучки 9-57-75 Василинчук Володимир Володимирович
28 Нігинська с.Нігин с. Сахкамінь 9-22-22 Сосула Олександр Миколайович
29 Орининська с.Оринин с.Ріпинці с.Теклівка 9-93-45 Корженко Ірина Анатоліївна
30 Пановецька с.Панівці с.Зубрівка с.Цибулівка 9-52-18 Костюк Анатолій Миколайович
31 Підпилип’янська с.Підпилип’я с.Подоляни 9-71-22 Спасюк Іван Феодосійович
32 Подільська с.Подільське 9-50-10 Годований Юрій Іванович
33 Приворотська с.Привороття с.Адамівка с.Добровілля с.Кізя 9-25-19 Вусата Лариса Миколаївна
34 Рудська с.Руда с.Гаврилівці с.Цвіклівці 9-31-41
35 Рихтівська с.Рихта с.Лісківці 9-56-41 Тимчук Володимир Іванович
36 Слобідко-Кульчієвецька с.Слобідка-Кульчієвецька с.Жовтневе с.Боришківці с.Оленівка 7-07-74 Нєстєров Руслан Олегович
37 Слобідко-Рихтівська с.Слобідка-Рихтівська с.Мілівці с.Вільне с.Кізя-Кудринецька 9-11-29 Ільчишин Іван Іванович
38 Сокільська с.Сокіл с.Каветчина с.Межигір с.Слобідка Малиновецька 9-51-31 Бешлей Інна Василівна
39 Супрунковецька с.Супрунківці с.Тернавка 9-23-35 Петрованчук Ігор Кирилович
40 Устянська с.Устя с.Баговиця с.Велика Слобідка с.Мала Слобідка с.Тарасівка с.Шутнівці 9-53-24 Сидорук Юрій Григорович
41 Ходоровецька с.Ходорівці с.Княгинин с.Острівчани 9-13-93 Янішен Валентин Іванович
42 Чабанівська с.Чабанівка с.Лисківці с.Гута Чугорська с.Липи 9-46-82 Гаврилюк Олександр Петрович
43 Шустовецька с.Шустівці с.Ніверка с.Нововолодимирівка с.Чорнокозинці 9-89-84 Гасюк Михайло Володимирович