Графік прийому керівництвом ОДА

 

Графік особистого прийому громадян

в обласній державній адміністрації

 

 

Корнійчук Олександр Олександрович

Голова обласної державної адміністрації

 

перший, третій понеділок

 

 

Кальніченко  Володимир Ілліч

Перший заступник голови обласної державної адміністрації

 

 

 

 

друга середа

 

Гуменний Олег Вікторович

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації

 

Олійник Валерій Цезарович

Заступник голови обласної державної адміністрації

 

 

 

третій четвер

 

 

 

перша п’ятниця

 

 

Бирка Юрій Ігорович

Заступник голови керівник апарату обласної державної адміністрації

 

 

 

четверта середа

 

 
особистий прийом громадян з 10.00 до 13.00 год.

прийом письмових звернень з 09.00 до 17.00 год.

обідня перерва з 13.00 до 14.00

телефон відділу роботи із зверненнями громадян 76-57-03

телефон “гарячої” телефонної лінії 76-57-82

телефон довіри 76-57-03

 

 

Графік виїзного особистого прийому громадян

в обласній державній адміністрації

 

   

Корнійчук Олександр Олександрович

Голова обласної державної адміністрації

 

друга, четверта

п’ятниця

 

   

Кальніченко  Володимир Ілліч

Перший заступник голови обласної державної адміністрації

 

Гуменний Олег Вікторович

 

 

 

четверта середа

  Тимчасово виконуючий обов’язки

заступника голови обласної державної адміністрації

 

 

Олійник Валерій Цезарович

Заступник голови обласної державної адміністрації

 

 

 

четверта п’ятниця

 

 

 

четверта середа

 

  Бирка Юрій Ігорович

Заступник голови керівник апарату обласної державної адміністрації

 

 

третя п’ятниця

Примітка: виїзний прийом громадян у районах області проводиться з 10.00 до 12.00 год.,

у містах обласного значення  – з 13.00 до 15.00 год.

 

Графік

виїзного прийому громадян у містах і районах області керівництвом обласної державної адміністрації на ІV квартал 2017 року

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Дні прийому

Райони та міста області

1.

Корнійчук Олександр Олександрович

Голова обласної державної адміністрації

13.10.2017

Летичівський район

10.00-12.00

27.10.2017

 

Ізяславський район

10.00-12.00

10.11.2017

Дунаєвецький район

10.00-12.00

24.11.2017

 

Чемеровецький район

10.00-12.00

08.12.2017

Городоцький район

13.00-15.00

22.12.2017

Ярмолинецький район

10.00-12.00

2.

Кальніченко Володимир Ілліч

Перший заступник голови обласної державної адміністрації

25.10.2017

 

Старосинявський район

10.00-12.00

22.11.2017

 

Шепетівський  район

10.00-12.00

місто Шепетівка

13.00-15.00

27.12.2017

Деражнянський район

10.00-12.00

3.

Гуменний Олег Вікторович

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації

27.10.2017

Кам`янець-Подільський район

10.00-12.00

місто Кам`янець-Подільський

13.00-15.00

24.11.2017

Віньковецький район

10.00-12.00

22.12.2017

Полонський район

10.00-12.00

4. Олійник Валерій Цезарович

Заступник голови обласної державної адміністрації

25.10.2017

 

Теофіпольський район

10.00-12.00

22.11.2017

Волочиський район

10.00-12.00

27.12.2017

Хмельницький район

10.00-12.00

5.

Бирка Юрій Ігорович

Заступник голови – керівник  апарату  обласної державної адміністрації

20.10.2017

 

Славутський район

10.00-11.00

місто Славута

11.00-12.00

місто Нетішин

13.00-15.00

17.11.2017

 

 

Білогірський район

10.00-12.00

15.12.2017

Красилівський район

10.00-12.00